Amol to wszystkim znany płyn doustny, który wykazuje wysoką skuteczność w zwalczaniu pierwszych objawów przeziębienia. Płyn działa także na dolegliwości trawienne oraz ukąszenia owadów. Amol składa się z różnorodnych składników oraz olejków naturalnych, które szeroko są stosowane w medycynie.
Amol
Amol to płyn, oparty na olejkach: cynamonowym, cytrynowym, mięty pieprzowej, lawendowym, cytronelowym oraz goździkowym. Produkt zawiera także alkoholowy roztwór z etanolu. Środek stanowi prawdziwe lekarstwo na wszechstronne dolegliwości. Jego lecznicze właściwości, sprawiają, że wszystkie problemy zdrowotne znikają. Środek dostępny jest bez recepty w niemal każdej aptece.
Amol - skład
Skład płynu Amol jest mieszaniną kilku cennych olejków eterycznych (lawendowego, cytronelowego, goździkowego, cynamonowego i cytrynowego) oraz mentolu, który jest głównym składnikiem olejku eterycznego, pozyskiwanego z mięty pieprzowej. Zapach mentolu jest bardzo świeży co wywołuje uczucie schłodzenia. Olejki amolu wykazują szerokie zastosowanie, działają relaksująco i wyciszająco. Niektóre z nich łagodzą bóle mięśniowe oraz bóle głowy. Inne posiadają zdolności antyseptyczne, grzybobójcze, odkażające.
Amol - zastosowanie
Amol na zatoki
objawy zatkanych zatok wywołują: ból głowy, zatkane uszy, ogóle złe samopoczucie, zaburzony węch oraz uczucie zatkanego nosa wraz zatokami. Amol to skoncentrowany płyn, który niweluje wszystkie te dolegliwości, dając ulgę i szybkie ukojenie.
Amol na ból ucha
polecanym środkiem na przykry ból ucha jest amol. Wystarczy posmarować żuchwę płynem a następnie założyć opaskę na uszy lub czapkę. Nie zaleca się zatykania uszu watą.
Amol na kaszel, katar
jego skuteczna formuła olejków eterycznych sprawia, że nos zostaje odetkany, a uciążliwy kaszel mija. Amol może być stosowany zarówno doustnie lub jako środek do stosowania na skórę.
Amol na przeziębienie
amol to najczęściej stosowany środek na przeziębienie. Preparat należy wsmarowywać w plecy, klatkę piersiową, czoło oraz skronie.
Amol na ból gardła
główną przyczyną infekcji gardła są bakterie oraz wirusy. Amol wykazuje działanie przeciwwirusowe oraz przeciwbakteryjne, dlatego szybko i efektownie usuwa oraz zapobiega rozwojowi drobnoustrojom chorobotwórczym.
Amol na żołądek
amol to idealny środek na wszelkie dolegliwości trawienne. Płyn redukuje wzdęcia, usprawnia perystaltykę jelit, leczy ból brzucha. 10-15 kropli amolu należy rozcieńczyć w szklance wody a następnie wypić.
Amol na ból zęba
amol zdecydowanie pozwala uśmierzyć ból zęba. Wystarczy posmarować bolące miejscem płynem najlepiej na waciku lub umieścić wacik tuż obok zęba.
Amol na szumy uszne
tak samo jak w przypadku bólu ucha, amol działa również na szumy uszne. Aby problem całkowicie zniknął należy systematycznie smarować bolące miejsce. Tylko takie stosowanie jest w stanie zlikwidować problem.
Amol - skutki uboczne
Amolu nie powinny stosować osoby, które są wrażliwe na dolegliwości żołądkowe, ponieważ mogą wystąpić silne objawy podrażnienia skóry oraz błony śluzowej. Produktu nie wolno podawać osobom, które cierpią na astmę oskrzelową i inne schorzenia dróg oddechowych. Nie zaleca się stosowania preparatu na oparzenia, wypryski oraz rany otwarte. Podczas smarowania należy uważać, aby produkt nie dostał się do oczu, w przeciwnym razie może dojść do mocnego podrażnienia.
Amol w ciąży
Nie ma konkretnych przeciwskazań do stosowania amolu w trakcie ciąży, jednak przed jego zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem rodzinnym, który potwierdzi bezpieczeństwo stosowania.
0 Komentarze